O NAS


o-nas

Przedsiębiorstwo Eco rozpoczęło swoją działalność w 2009r. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów i odwiedzających Kraków stworzyliśmy wyjątkową ofertę, która nadała nowy wymiar zwiedzaniu. Turystyka mobilna, którą oferujemy łączy w sobie bogatą ofertę zabytków Krakowa z wyjątkowym komfortem zwiedzania. Nasze pojazdy wyposażone są w napęd elektryczny, dzięki czemu są przyjazne środowisku.

Każdy pojazd posiada elektronicznego przewodnika głosowego, który informuje zwiedzających o zabytkach mijanych podczas wycieczki. Ponadto pojazdy posiadają opuszczane przezroczyste kurtyny, które w razie pogorszonych warunków pogodowych chronią przed wiatrem i deszczem.

Ten niezwykle oryginalny sposób podróżowania najstarszymi uliczkami miasta zyskał rzeszę zwolenników. Kolejnym etapem w działalności naszej firmy było uruchomienie wycieczek do muzeum Auschwitz-Birkenau oraz Kopalni Soli w Wieliczce.

Wycieczki te zostały stworzone dla klientów ceniących sobie komfort, prywatność, indywidualne podejście. Staramy się jak najlepiej wykonywać swoją pracę, tak aby czas spędzony w Krakowie na długo pozostał w pamięci i wywoływał miłe wspomnienia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.