Muzeum Auschwitz-Birkenau i Kopalnia Soli w Wieliczce w jeden dzień!!!


wieliczka-oswiecim

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów z napiętym harmonogramem, organizujemy wycieczki całodniowe, podczas których można zwiedzić zarówno Muzeum Auschwitz-Birkenau jak  i Kopalnię Soli w Wieliczce w jeden dzień! Wycieczkę rozpoczynamy w godzinach porannych i kończymy w późno popołudniowych.

Wycieczkę rozpoczniemy od zwiedzania muzeum w Oświęcimiu, gdzie zobaczą Państwo  dwie wielkie części byłego kompleksu obozowego: Auschwitz I Stammlager i Auschwitz II Birkenau, wraz z ponad 150 obiektami budowlanymi, ok. 300 ruinami, autentycznymi drogami, rampą, ogrodzeniami, a także archiwalia, które przetrwały ewakuację obozu oraz zbiór ponad stu tysięcy obiektów ruchomych (m.in. walizki buty i przedmioty codziennego użytku, pasiaki i przedmioty więźniarskie, a także przedmioty pochodzenia esesmańskiego). Następnie udamy się do Kopalni Soli w Wieliczce, gdzie czekają na Państwa  oryginalne wyrobiska (chodniki, pochylnie, komory eksploatacyjne, jeziora, szyby, szybiki) o łącznej długości około 300 km usytuowane na 9 poziomach, sięgających do głębokości 327 m. Podczas zwiedzania jest przewidziany czas lunch.

Wycieczkę rozpoczynamy w godzinach porannych i kończymy w późno popołudniowych.

 

Cennik

wycieczka do Oświęcimia i Wieliczki Normalny Ulgowy
280 240

*ceny w pln/ 1 os. Cena wycieczki do Auschwitz i Wieliczki zawiera opłaty za przejazd, bilety wstępu, zwiedzanie z przewodnikiem w Muzeum Auschwitz-Birkenau oraz w Kopalni Soli w Wieliczce.

  • Czas trwania wycieczki ok. 9 godzin.
  • Po zakończeniu zwiedzania odwozimy Państwa do miejsca zakwaterowania.
  • Zamówić wycieczkę można przez formularz lub pod nr tel. +48 796-92-69-69,  +48 796-55-69-69 lub mailowo: office@ecocitytour.pl
  • Po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

rezerwuj