Transfer na lotnisko Kraków-Balice


balice-airport-3

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice położony jest  11 km na zachód od centrum Krakowa. Obecnie jest to 2 polski port lotniczy, po warszawskim Okęciu zarówno pod względem liczby odprawianych pasażerów jak i liczby operacji lotniczych.

Oferujemy Państwu prywatne transfery lotniskowe. Jeżeli potrzebujecie samochodu który dowiezie Was  z lotniska pod wskazany adres lub w drugą stronę to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty transferów. Korzystając z naszych usług dostają Państwo gwarancję bezpieczeństwa, wygody, atrakcyjnej ceny.

W przypadku odbioru z lotniska, nasz kierowca będzie czekał na Państwa w hali przylotów. Kierowca będzie miał ze sobą tablicę powitalną z nazwiskiem, na które dokonana została rezerwacja. Następnie zostaną Państwo odwiezieni pod wskazany adres. Gwarantujemy transfer nawet w przypadku opóźnionych lotów.

W przypadku transferu na lotnisko, kierowca będzie czekał na Państwa pod wskazanym adresem i zawiezie Państwa bezpośrednio na lotnisko Kraków-Balice.

 

Cennik

Transfer na lotnisko
Kraków-Balice
1-4 osób 5-8 osób 9-14 osób 15 osób i więcej
80 115 170 Prosimy o kontakt

*ceny w pln/ za całą grupę.

 

  • Czas dojazdu na/z lotnisko to ok. 30 min.
  • Jeśli cel Państwa podróży znajduje się poza granicami Krakowa prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.
  • Zamówić transfer można przez formularz pod nr tel. +48 796-92-69-69,  +48 796-55-69-69 lub mailowo: office@ecocitytour.pl
  • Po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

 
rezerwuj