Transfer na lotnisko w Katowicach


katowice-airport

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice położony jest w miejscowości Pyrzowice, około 30 km na północ od Katowic. Od Krakowa oddalony jest o 110 km. Pod względem liczby odprawianych pasażerów jest to trzeci co do wielkości port lotniczy w Polsce. Port posiada dwa terminale pasażerskie o łącznej przepustowości ponad 3.6 mln pasażerów rocznie.

Oferujemy Państwu prywatne transfery lotniskowe. Jeżeli potrzebujecie transportu  z lotniska w Katowicach pod wskazany adres w Krakowie lub w drugą stronę to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Korzystając z naszych usług dostają Państwo gwarancję bezpieczeństwa, wygody, atrakcyjnej ceny.

W przypadku odbioru z lotniska, nasz kierowca będzie czekał na Państwa w hali przylotów. Kierowca będzie miał ze sobą tablicę powitalną z nazwiskiem, na które dokonana została rezerwacja. Następnie zostaną Państwo odwiezieni pod wskazany adres. Gwarantujemy transfer nawet w przypadku opóźnionych lotów.

W przypadku transferu na lotnisko, kierowca będzie czekał na Państwa pod wskazanym adresem i zawiezie Państwa bezpośrednio na lotnisko w Katowicach.

 

Cennik:

Transfer na lotnisko Katowice 1-4 osób 5-8 osób 9-14 osób 15 osób i więcej
300 450 600 Prosimy o kontakt

*ceny w pln/ za całą grupę.

 

  • Czas dojazdu na/z lotnisko to ok. 1h 15 min.
  • Jeśli cel Państwa podróży znajduje się poza granicami Krakowa prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.
  • Zamówić transfer można przez formularz pod nr tel. +48 796-92-69-69,  +48 796-55-69-69 lub mailowo: office@ecocitytour.pl
  • Po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

 
rezerwuj