Zakopane


zakopane

Zakopane od dawna nazywane jest nieformalnie zimową stolicą Polski. Co roku na Wielkiej Krokwi odbywa się Puchar Świata w skokach narciarskich. Malowniczo położone miasto jest wspaniałym miejscem godnym odwiedzenia o każdej porze roku, od Krakowa oddalone jest zaledwie o 100 km. Piękno naturalnej scenerii i lokalnej architektury tworzą Zakopane jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Polsce. Rokrocznie miasto odwiedza ok. 2 mln turystów.

Podczas wycieczki będą mogli Państwo podziwiać piękną scenerię Tatr, rozkoszować się przejazdem kolejką linową na Kasprowy Wierch, odwiedzić Morskie Oko – największe jezioro w Tatrach i pospacerować najsłynniejszą ulicą miasta – Krupówki gdzie można kupić tradycyjne pamiątki, będące działem góralskiego rzemiosła oraz delektować się smakiem góralskich potraw. Nasz kierowca poleci Państwu kilka miejsc, które warto odwiedzić.

Wycieczka trwa cały dzień, wyjazd w godzinach porannych a powrót późnym wieczorem.

 

Cennik

wycieczka do Zakopanego 1-2 osób 3 osoby 4-6 osób 7-8 osób 9 osób i więcej
220 180 150 100 Prosimy o kontakt

*ceny w pln/ 1 os. Cena zawiera przejazd oraz opłaty parkingowe. Cena wycieczki nie zawiera opłat za bilety wstępu.

 

  • Po zakończeniu zwiedzania odwozimy Państwa do miejsca zakwaterowania.
  • Zamówić wycieczkę można przez formularz lub pod nr tel. +48 796-92-69-69,  +48 796-55-69-69 lub mailowo: office@ecocitytour.pl
  • Po dokonaniu rezerwacji otrzymacie Państwo potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

 
rezerwuj